Vítejte na našem webu

Jsme cvičitelky Klára a Kristýna a ve spolupráci s CK Růžový panter pořádáme již několik let cvičební pobyty.

Věříme, že vám naše nové stránky přinesou všechny potřebné informace a těšíme se na viděnou na některé z našich akcí.

Informace o nás

Klára a Kristýna ve spolupráci s CK Růžový panter pro vás pravidelně již několik let pořádají sportovně-relaxační pobyty.

Klára Malínková

Všestranně sportovně založená žena, která ví, že pohyb je jednou z nejdůležitějších součástí života.

Cvičitelka různých forem aerobiku, posilování a dalších typů cvičebních hodin, čerpající nejen z dosaženého vzdělání v oblasti aerobiku a fitness, ale hlavně ze své, téměř třicetileté, práce lektorky. Své hodiny staví na osobním kontaktu s každou cvičenkou a její hodiny jsou vždy vedeny tak, aby každý odešel s tím, pro co si přišelJ.

Cvičila v několika pražských i mimopražských fitness centrech, 5 let byla spolumajitelkou Sportovně - relaxačního centra Xko.

V současné době vede hodiny v pronajatých prostorech Sokola Prahy 1 a 7.
 

Kristýna Strakošová

Zumba instruktorka
lektorka Strolleringu
t.č. na MD (3 dcery)
zakladatelka sportovního klubu AC Sportýna, o.s. (www.sportyna.cz)
osobní stránky www.aktivnimatka.cz

trenér sportovního aerobiku 2. a 3. třídy, rozhodčí master class, instruktor aerobiku, cvičitel gymnastiky IV. třídy, bývalá závodnice ve fitness týmech (3. místo na MČR), v pódiových skladbách v aerobiku a v gymnastice, Zumba instruktor (B1, Zumbatomic), lektorka Strolleringu (cvičení pro maminky s dětmi nejen v kočárcích)

další absolvovaná školení a semináře: Dětský a juniorský aerobik, Nike/Fisaf fitness convention, Rozhodčí soutěžních forem aerobiku, Overball pro děti, mládež a dospělé, Cvičení v těhotenství a po porodu, Tvorba fitness programu, Tvorba stravovacího programu

V současné době vede lekce cvičení v Roztokách u Prahy.

Historie projektu

Klára a Kristýna se znají od roku 2004. Seznámily se při pořádání cyklistického soutředění pro děti ze sportovní školy. Následovalo několik let na dětských táborech, které pořádala CK Růžový panter - sem jezdily Kristýna a Klára jako oddílové vedoucí. Obě také vedly lekce ve sportovně-relaxačním centru Xko na Praze 7. Zde také vzniknul nápad pořádat pro klientky kromě běžných lekcí i cvičební víkendy.